KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103068
nr 1510 3068
Anna Munthe-Norstedt
(1854-1936), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
måndag 12 december 2022
kl 18:18:56
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anna Munthe-Norstedt
Läs mer om Anna Munthe-Norstedt